Ceramizery dla ciągników i maszyn rolniczych

Ciągniki i inne maszyny rolnicze zwykle pracują w trudnych warunkach dużego zapylenia, grząskiego podłoża lub wysokich temperatur. Właśnie dlatego trzeba zapewnić solidne wsparcie i ochronę mechanizmom, takim jak silnik czy skrzynia biegów. Wystarczy sięgnąć po preparaty Ceramizer®, a prace polowe będą odbywały się bez zakłóceń.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Produkty z przeznaczeniem dla sprzętu rolniczego

Ciągniki i inne maszyny rolnicze zazwyczaj eksploatowane są w sposób bardzo intensywny. Praca silników takich urządzeń odbywa się w różnorodnych warunkach atmosferycznych, a duże zapylenie lub poruszanie się po grząskim gruncie stanowią dodatkowe utrudnienie. Mając to na uwadze, opracowaliśmy unikatowe dodatki do oleju silnikowego przeznaczone specjalnie do maszyn rolniczych. Choć najczęściej są one stosowane do ciągników, to jednak z powodzeniem można wykorzystać je do silników:

  • kombajnów,
  • ładowaczy,
  • opryskiwaczy samojezdnych,
  • innych maszyn rolniczych.

Regeneracja silnika w sprzęcie rolniczym

Ceramiczny dodatek do oleju dobrze sprawdza się w maszynach rolniczych. Powłoka ochronno-regeneracyjna wytwarzana jest podczas normalnej pracy silnika w ciągu zaledwie 25 mth. Stanowi ona zabezpieczenie dla części najbardziej narażonych na działanie sił tarcia na okres 1150 mth. Biorąc pod uwagę fakt, że Ceramizer® pozwala zmniejszyć zużycie paliwa na poziomie od 3% do 15 %, można stwierdzić, że koszty poniesione na zakup preparatu zwrócą się już po około 100 mth pracy.

Poprawa jakości paliwa

W zbiorniku paliwa mogą gromadzić się różne zanieczyszczenia. Trzeba zwrócić na to uwagę zwłaszcza w przypadku maszyn rolniczych, które zwykle pracują w trudniejszych warunkach niż samochody osobowe czy motocykle. Wobec tego warto skorzystać z naszych dodatków do paliwa. Ich zadaniem jest oczyszczanie całego układu paliwowego. Usuwając zanieczyszczenia z wtryskiwaczy, komory spalania, denek tłoków i grzybków zaworów, uszlachetniacz do paliwa przyczynia się do wydłużenia żywotności silnika.