Ceramizery dla rowerów

Ceramiczny smar oraz preparaty do czyszczenia i konserwacji łańcucha powinny znajdować się w zasięgu ręki każdego rowerzysty. Produkty Ceramizer® stanowią gwarancję tego, że podróż rowerowa zawsze będzie przebiegać bez zakłóceń, a łańcuch wytrzyma nawet największe obciążenia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Produkty z przeznaczeniem dla rowerów

Jazda na rowerze to rozrywka pełna wrażeń, która korzystnie wpływa na zdrowie i samopoczucie. Jak zadbać o to, aby każda podróż rowerowa odbywała się bezpiecznie i bez zakłóceń? Odpowiedzią jest oczywiście odpowiedni serwis i konserwacja części rowerowych.

Smar ceramiczny

Ceramizer® to nie tylko dodatek do oleju silnikowego. Mamy do zaoferowania również specjalny smar ceramiczny, który regeneruje powierzchnie tarcia łańcucha rowerowego oraz zapobiega przed jego dalszym zużywaniem. Smar Ceramizer® można wykorzystywać w przypadku rowerów:

  • miejskich,
  • szosowych,
  • MTB,
  • off-road.

Pod wpływem działania smaru ogniwa i zęby zębatek są uodpornione na gwałtowne przeciążenia. To z kolei znacząco redukuje ryzyko uszkodzenia łańcucha. Podobnie jak preparaty do silnika, smar Ceramizer® odznacza się prostotą użycia oraz wysoką wydajnością. Strzykawka, będąca elementem zestawu, pozwala na precyzyjne i „czyste” nanoszenie preparatu na łańcuch. Co więcej, odpowiednia lepkość smaru sprawia, że utrzymuje się on tylko w obrębie łańcucha i zabrudzenia na innych częściach roweru nie pojawiają się. Ceramiczno-metalowa warstwa na powierzchni łańcucha utrzymuje się w czasie pokonywania dystansu 350 km, nawet pomimo trudnych warunków atmosferycznych.

Czyszczenie i konserwacja łańcucha

Do czyszczenia łańcucha rowerowego oferujemy specjalistyczny spray Hyper C-Cleaner Auto Repair. Nadaje się on do czyszczenia każdego typu łańcucha. Skutecznie usuwa elementy smarów, bitumu oraz inne osady. Można stosować go także do czyszczenia części i narzędzi metalowych. Wystarczy spryskać łańcuch lub inny element z odległości 20 – 25 cm oraz przetrzeć suchą szmatką. Preparat działa bardzo szybko i po odparowaniu nie pozostawia śladów ani smug. Po oczyszczeniu łańcucha sprayem Hyper C-Cleaner, zalecamy użycie smaru Ceramizer®, aby zapewnić odpowiednią konserwację.