Ceramizery dla samochodów osobowych

Oferujemy szeroki zakres preparatów, które zapewniają regenerację silnika oraz innych istotnych mechanizmów. Dzięki stosowaniu produktów Ceramizer®, samochody osobowe działają w sposób dynamiczny i niezawodny, a ich żywotność wydłuża się.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Produkty z przeznaczeniem do samochodów osobowych

Dla większości osób samochód osobowy jest najczęściej używanym rodzajem pojazdu. Wielu kierowców korzysta z niego niemalże codziennie. Zadbaj o swój wóz, jeśli Ty również należysz do tej grupy.

Regeneracyjny dodatek do oleju silnikowego

Ceramizer®, czyli nasz flagowy produkt stanowi idealny wybór dla każdego użytkownika samochodu osobowego. Ten preparat do silnika regeneruje najbardziej zużyte obszary oraz zapobiega ich dalszej degradacji. Efektem jego stosowania jest redukcja zużycia paliwa oraz stabilizacja pracy silnika. Właściwości Ceramizera® sprawiają, że dzięki niemu można zapobiec kosztownym w skutkach awariom. Oferujemy również produkty serii extreme, które przeznaczone są dla silników czterosuwowych, używanych w sposób sportowy i ekstremalny. Silnik nie jest jedynym mechanizmem, w obrębie którego warto stosować Ceramizer®. Występuje on również w postaci dodatku do oleju skrzyni biegów. Działa on podobnie jak preparat do silnika, ale oprócz manualnych skrzyń biegów, można wykorzystać go także w tylnych mostach i reduktorach.

Zestawy dodatków do silnika

Nasze produkty są dostępne zarówno pojedynczo, jak i w formie zestawów. Często są one wykorzystywane jako zestawy upominkowe, ale stanowią także sposób na optymalizację kosztów, z uwagi na atrakcyjne ceny.

  • Ceramizer® PRO – specjalny produkt do sprzedaży usługowej w warsztatach oraz punktach serwisowych. Zawiera 10 dawek Ceramizera® do silników czterosuwowych.
  • Zestawy naprawcze – 5 rodzajów zestawów składających się z preparatów do regeneracji silnika, skrzyni biegów, hydraulicznego układu wspomagania kierownicy oraz uszlachetniacza do paliwa.
  • Zestawy upominkowe – produkty Ceramizer® z atrakcyjnymi dodatkami.
  • Zestawy z produktami AutoRepair – produkty Ceramizer® z preparatami Antyżel zapobiegającymi zamarzaniu paliwa albo płukanką Engine Flush do oczyszczania silnika.