Ceramizery dla skuterów

Stosowanie preparatów Ceramizer® zapewnia regenerację silnika oraz bezawaryjną eksploatację skutera. Oprócz tego, użytkownik może liczyć na zmniejszenie zużycia paliwa, większą dynamikę pojazdu oraz wyciszenie i stabilizację jego pracy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Produkty z przeznaczeniem do skuterów

Skutery są bardzo popularnym środkiem transportu, zarówno wśród starszych jak i młodszych kierowców. Choć zazwyczaj ich eksploatacja nie jest tak intensywna jak w przypadku dużych motocykli, warto pomyśleć zawczasu o kondycji silnika. Ceramizer® do silników dwusuwowych jest idealnym rozwiązaniem, z uwagi na fakt, że w większości skuterów występuje właśnie taki typ jednostki napędowej.

Regeneracja silnika dwusuwowego

Wybór ceramicznego dodatku do oleju to gwarancja skutecznej i zarazem całkowicie bezproblemowej regeneracji silnia. Odbywa się ona bez demontażu, ponieważ wystarczające jest zaaplikowanie preparatu do wlewu oleju. Efektem działania Ceramizera® jest wytworzenie specjalnej powłoki, która regeneruje i zabezpiecza silnik. Lista korzyści wynikających z wyboru tego produktu jest jednak znacznie dłuższa i obejmuje ponadto:

  • zmniejszenie zużycia paliwa w granicach od 3% do 15%,
  • wyciszenie i stabilizację pracy silnika,
  • wyrównanie ciśnienia sprężania,
  • niewielkie zwiększenie dynamiki pojazdu,
  • zabezpieczenie przed kosztownymi naprawami.

Uszlachetniacze do paliwa i zestawy naprawcze

Ceramizer® do silników dwusuwowych to nie wszystko, co możemy zaoferować miłośnikom skuterów. Warto rozważyć zakup uszlachetniacza do paliwa, który oczyszcza cały układ paliwowy, wspomaga pracę silnika, a nawet zmniejsza emisje szkodliwych substancji zawartych w spalinach. Innym ciekawym rozwiązaniem jest również zestaw naprawczy nr 7. To pakiet dwóch preparatów do silnika, zakup którego zapewnia oszczędność pieniędzy, w porównaniu do nabycia dwóch oddzielnych produktów.