Ceramizery dla sprzętu motorowodnego

Duże obciążenia, którym poddawane są silniki w sprzęcie motorowodnym, mogą przyczyniać się do szybkiego zużywania części. Stosowanie preparatów do silnika Ceramizer® pozwala na odwrócenie skutków niekorzystnych procesów, poprzez ochronę i regenerację silnika.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Produkty z przeznaczeniem do sprzętu motorowodnego

Wodne szaleństwo to ogromna przyjemność. Zadbaj o to, aby podczas aktywnego odpoczynku Twój sprzęt działał niezawodnie i nic nie zakłócało urlopu nad brzegiem morza lub jeziora. Wybierz produkty Ceramizer®.

Regeneracja silnika i skrzyni biegów

Jednostki napędowe w sprzęcie motorowodnym poddawane są dużym obciążeniom i często działają w ekstremalnych warunkach. To sprawia, że na skutek działania sił tarcia ich części mogą szybko się zużywać. Właśnie dlatego opracowaliśmy specjalne dodatki do silnika Ceramizer®, przeznaczone dla maszyn działających w ekstremalnych warunkach. Ceramiczne dodatki do oleju zapewniają regeneracje w obrębie silnika oraz skrzyni biegów. Dzięki nim sprzęt działa w sposób bardziej stabilny i przyjazny dla środowiska, zużywa mniej paliwa, a jego rozruch jest znacznie łatwiejszy. Najważniejszym efektem działania jest jednak znaczne wydłużenie żywotności silnika oraz skrzyni biegów.

Do sprzętu motorowodnego polecamy:

  • Ceramizer® do regeneracji silników czterosuwowych pojazdów sportowych i ekstremalnych zasilanych PB, LPG, ON,
  • Ceramizer® do silników czterosuwowych benzynowych, Diesla, LPG,
  • Ceramizer® do manualnych skrzyń biegów i tylnych mostów,
  • Ceramizer® do regeneracji silników i skrzyń biegów motocykli czterosuwowych sportowych i ekstremalnych,
  • Ceramizer® do silników dwusuwowych.

Uszlachetniacze do paliwa oraz zestawy

Podobnie jak w przypadku innych maszyn, przy sprzęcie motorowodnym dobrze jest zadbać o jakość tankowanego paliwa. W tym kontekście warto skorzystać z uszlachetniaczy paliwa, które oczyszczają układ zasilania paliwem i tym sposobem usprawniają jego pracę. Mamy też ciekawą propozycję dla sprzedaży usługowej w warsztatach oraz punktach serwisowych. Są to zestawy Ceramizer® Pro, składające się z 10 pojedynczych dawek dodatku do oleju silnikowego. Dla serwisów i warsztatów jest to prosty sposób na podwojenie swoich zysków – poprzez sprzedaż produktu i wykonanie usługi aplikacji.