Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Oleje 10W40 Castrol, Elf, Shell, Mannol, Total, GM z Ceramizer ONE-SHOT

Zamów olej do silnika 10W40 Castrol, Elf, Shell, Mannol, Total lub GM w zestawie z Ceramizerem ONE-SHOT. Zapewnij sobie mniejsze spalanie, autoregenerację i zabezpieczenie silnika.

Olej 10w40

Olej typu 10W40 to półsyntetyczny olej silnikowy, który odznacza się dużą uniwersalnością. Czasami jest on określany jako świetne rozwiązanie pośrednie, łączące zalety olejów mineralnych oraz syntetycznych. Olej 10W40 jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla szerokiego zakresu silników, eksploatowanych bez przekraczania zbyt wysokich temperatur osiąganych przez mechanizm. Wszystko to sprawia, że olej ten w zadowalający sposób spełnia swoją rolę w samochodach osobowych średniej klasy. Jego zalety docenią użytkownicy, którzy na pierwszym miejscu stawiają ekonomię i skuteczność. Atutem produktów kategorii 10W40 jest również cena. Zakup takiego oleju wiąże się z poniesieniem stosunkowo niewielkiego kosztu na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Ceramika do silnika z olejem 10W40

Oferujemy szereg olejów 10W40 renomowanych producentów. Elementem każdego zestawu jest Ceramizer® One-Shot. Pojedyncza dawka tego dodatku do oleju silnikowego wystarcza na jedną wymianę oleju. Ceramizer® tworzy specjalną powłokę, która zapewnia skuteczną regenerację silnika, pozwala uniknąć poważnych awarii i przedłuża żywotność jednostki napędowej. Warstwa ochronna tworzy się podczas pokonywania dystansu 1500 km, a jej działanie wiąże się z przebiegiem 15 000 km. Ceramizer® to dodatek do silnika aplikowany w sposób szybki i bezproblemowy. Jedna aplikacja zapewnia szereg korzyści na wiele kilometrów.