Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Oleje 15W40 Castrol, Elf, Shell, Mannol, Total, GM z Ceramizer ONE-SHOT

Zamów olej do silnika 15W40 Castrol, Elf, Shell, Mannol, Total lub GM w zestawie z Ceramizerem® ONE-SHOT. Zapewnij sobie mniejsze spalanie, autoregenerację i zabezpieczenie silnika.

Oleje 15W40

Olej silnikowy 15W40 to zdecydowanie najpopularniejszy olej silnikowy opracowany na bazie mineralnej. Preparaty tego typu nadal cieszą się sporą popularnością, mimo obserwowanego w ostatnich latach wzrostu znaczenia olejów półsyntetycznych i syntetycznych. Są dedykowane zarówno dla nowoczesnych jak i dla nieco starszych konstrukcji. Ich stosowanie wskazane jest zwłaszcza w przypadku silników benzynowych oraz diesla z wysokim przebiegiem, powyżej 100 000 km. Olej ten sprawdza się w przypadku silników wymagających uzupełniania poziomu płynu oraz przy występowaniu problemów z ciśnieniem.

Dodatek do oleju 15W40

Oferujemy olej General Motors GM 15W40 w zestawie z preparatem do regeneracji silnika Ceramizer® One-Shot. Jest to wysokiej jakości olej wielosezonowy do wszystkich typów silników benzynowych i wysokoprężnych. Stosuje się go w autoryzowanych serwisach koncernu General Motors. Ceramizer® One-Shot to bardzo ekonomiczne i zarazem wydajne rozwiązanie – jedna dawka dodatku do silnika wystarcza na jedną wymianę oleju. Cały proces regeneracji toczy się bez demontażu, podczas normalnej eksploatacji silnika. Jest to jedna z najważniejszych zalet Ceramizera® – jego stosowanie jest bezproblemowe. Warstwa ochronna, powstała wskutek użycia preparatu, niweluje wszelkie mikrouszkodzenia, rysy i zniekształcenia powierzchni, na które działają siły tarcia. Jej tworzenie stanowi okres czasu odpowiadający pokonaniu zaledwie 1500 km. Działanie powłoki ochronnej jest zapewnione do momentu przejechania 15 000 km. Po tym czasie należy ponownie zastosować dodatek do oleju silnikowego.