Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Oleje 5W30 Castrol, Elf, Shell, Mannol, Total z Ceramizer ONE-SHOT

Zamów olej do silnika 5W30 Castrol, Elf, Shell, Mannol, Total w zestawie z Ceramizerem® ONE-SHOT. Zapewnij sobie mniejsze spalanie, autoregenerację i zabezpieczenie silnika.

Olej 5W30

Olej 5W30 to jeden z najczęściej stosowanych olejów silnikowych. Klasa lepkości tego preparatu sprawia, że z powodzeniem może być on wykorzystywany jako olej całosezonowy. Z uwagi na swoją popularność i uniwersalność, oleje tego typu są znaczną częścią oferty każdego z producentów. Warto podkreślić, że są one opracowywane w oparciu o bazę syntetyczną albo półsyntetyczną. Charakterystyka oleju 5W30 odpowiada potrzebom większości samochodów osobowych poruszających się po drogach w naszym kraju. Produkty tej kategorii dobrze chronią silnik w warunkach upału oraz ostrego mrozu.

Dodatek do oleju 5W30

Wszystkie produkty są do nabycia w zestawie wraz z Ceramizerem® One-Shot, unikatowym dodatkiem do oleju silnikowego. Jego działanie jest dwufazowe  – zapewnia regenerację silnika, a następnie zabezpiecza obszary poddawane największym siłom tarcia przed dalszym zużyciem. Obok wysokiej skuteczności, ważnym atutem Ceramizera® jest prostota użycia. Nie potrzeba do tego specjalistycznej wiedzy ani umiejętności, ponieważ odbywa się to bez demontażu silnika. Wystarczy zaaplikować dawkę dodatku do silnika do wlewu oleju. Ta jedna prosta czynność jest jedyną wymaganą aktywnością ze strony użytkownika. Zapewnia ona działanie powłoki ochronnej na dystansie do 15 000 km.