Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Oleje 5W40 Castrol, Elf, Shell, Mannol, Total, GM z Ceramizer ONE-SHOT

Zamów olej do silnika 5W40 Castrol, Elf, Shell, Mannol, Total lub GM w zestawie z Ceramizerem® ONE-SHOT. Zapewnij sobie mniejsze spalanie, autoregenerację i zabezpieczenie silnika.

Olej 5W40

Olej 5W40 to jedno z najpopularniejszych rozwiązań w rodzinie olejów syntetycznych. Często jest określany mianem oleju wielosezonowego. Jego właściwości sprawiają, że dobrze radzi sobie latem, gdy silnik osiąga bardzo wysokie temperatury. W miesiącach zimowych olej 5W40 również się sprawdza, ponieważ zachowuje płynność nawet w temperaturze -30 ℃. Gwarantuje to rozruch w tak ekstremalnych warunkach. Jest to gęsty olej, który dokładnie rozprowadza się po wszystkich elementach silnika. Jego cząsteczki pozostają w obrębie najistotniejszych podzespołów, w odróżnieniu od innych olejów, które spływają do miski olejowej po starcie silnika. Olej 5W40 sprawdzi się zarówno w silniku benzynowym jak i diesla.

Regeneracja silnika z olejem 5W40

Wybór odpowiedniego oleju to nie wszystko, jeśli chcemy zadbać o silnik. Dobrze jest zastosować także ceramiczny dodatek do oleju. Preparat ten regeneruje najbardziej newralgiczne części silnika i chroni je przed dalszym zużyciem. Oferowane przez nas zestawy to bardzo praktyczne i zarazem ekonomiczne rozwiązanie – jedna aplikacja Ceramizer® One-Shot stanowi dawkę odpowiednią do jednej wymiany oleju. Co warte podkreślenia, ceramiczny dodatek do oleju działa samoistnie, podczas normalnej eksploatacji silnika. Jego aplikacja jest prosta i nie wymaga specjalistycznej wiedzy, ani prac związanych z demontażem mechanizmu.