Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Ceramizery z olejami Elf 5W30, 5W40, 10W40, 15W40

Zamów olej do silnika Elf 5W30, 5W40, 10W40, 15W40 w zestawie z Ceramizerem® ONE-SHOT. Autoregeneracja silnika i mniejsze spalanie gwarantowane.

Oleje Elf

Oleje Elf, cieszące się ogromną popularnością wśród kierowców z całego świata, są obecnie jednym z wiodących produktów marki Total. Specjaliści Elf ściśle współpracują z wieloma producentami samochodów. Marka ta odcisnęła swój ślad również w świecie motosportu. Od wielu lat jest obecna w Formule 1 oraz innych dyscyplinach sportu. Elf regularnie wdraża w swoich produktach innowacyjne technologie oraz poddaje je nieustannym testom, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów.

Oleje Elf dostępne w naszym sklepie:

• ELF 5W30 EVO SXR 4L,

• ELF 10W40 EVO 700 STI 4L,

• ELF 5W40 EVO 900 NF 4L.

Dodatek do oleju Elf

Oleje Elf to produkty wysokiej jakości, które odznaczają się odpowiednimi właściwościami smarnymi. Warto jednak zadbać o jeszcze lepszą ochronę dla silnika i dlatego też oferujemy produkty Elf w specjalnych zestawach z Ceramizerem® One-Shot. Ten dodatek do oleju silnikowego regeneruje zużyte elementy poprzez wypełnianie ubytków oraz niwelowanie mikrouszkodzeń i zarysowań. Powierzchnia silnika otrzymuje dodatkową powłokę ceramiczną, która chroni na dystansie 15 000 km. Stosowanie Ceramizera® daje efekty odczuwalne także dla kierowcy. Silnik działa w sposób bardziej stabilny i dynamiczny, a jego rozruch jest znacznie łatwiejszy. Znika problem nadmiernego hałasu oraz wibracji, a zużycie paliwa spada. Najważniejszą korzyścią jest jednak to, że ten dodatek do silnika zmniejsza ryzyko poniesienia poważnych kosztów związanych z naprawą awarii i usterek. Zakup zestawu Oleju Elf z preparatem do silnika Ceramizer® One-Shot jest korzystny pod względem ekonomicznym, z uwagi na niską cenę.