Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Ceramizery z olejami GM 5W30, 5W40, 10W40, 15W40

Zamów olej do silnika GM 5W30, 5W40, 10W40, 15W40 w zestawie z Ceramizerem ONE-SHOT. Autoregeneracja silnika i mniejsze spalanie gwarantowane.

Oleje GM

General Motors to jeden z największych koncernów motoryzacyjnych na świecie. Obecnie, oprócz produkcji samochodów, silników oraz instalacji przemysłowych, zajmuje się także wytwarzaniem olejów silnikowych. Produkty General Motors odznaczają się wysoką jakością i niezawodnością. Są przeznaczone zarówno do samochodów osobowych oraz lekkich pojazdów dostawczych. Szczególnie polecane są dla marek samochodów będących obecnie lub w przeszłości częścią koncernu General Motors, takich jak:

• Chevrolet,

• Opel,

• Saab.

Preparaty sprawdzają się zarówno w silnikach benzynowych, jak i wysokoprężnych. Oferujemy dwa rodzaje olejów tej marki:

• GM 1942003 dexos 2 5w30,

• GM 1942050 15w40 5l.

Ceramiczny dodatek do oleju GM

Każdy z olejów GM tworzy zestaw z Ceramizerem® One-Shot. Jest to preparat do silnika, mający na celu regenerację najbardziej zużytych obszarów mechanizmu. Wytwarza on specjalną warstwę, która pokrywa i uzupełnia mikrouszkodzenia, deformacje oraz zarysowania na powierzchni silnika. Do uzyskania takiego efektu potrzeba jedynie zaaplikować dawkę produktu wprost do wlewu oleju. Ceramiczny dodatek do oleju formuje powłokę ochronną do momentu przejechania 1500 km. Będzie ona stanowiła wzmocnienie dla silnika na dystansie aż 15 000 km. Po przekroczeniu tej granicy zalecane jest kolejne zaaplikowanie Ceramizera®. Regeneracja silnika nie wyczerpuje możliwości tego produktu. Pozwala on na zredukowanie poziomu zużycia paliwa oraz zmniejszenie wibracji silnika i ustabilizowanie jego pracy. Ceramizer® wydłuża żywotność jednostki napędowej i w wielu przypadkach pozwala na uniknięcie poważnej awarii.