Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Ceramizery z olejami Mannol 5W30, 5W40, 10W40, 15W40

Zamów olej do silnika Mannol 5W30, 5W40, 10W40, 15W40 w zestawie z Ceramizerem®  ONE-SHOT. Autoregeneracja silnika i mniejsze spalanie gwarantowane.

Oleje Mannol

Mannol to niemiecki producent olejów silnikowych. Niewielka popularność tej marki, na tle konkurencyjnych produktów, nie oznacza niższej jakości. Firma jest znana z tworzenia produktów dostosowanych do potrzeb konkretnych układów. Oferowane przez nią oleje powstawały jako efekt długotrwałej współpracy ze światem motosportu. Spora część asortymentu Mannol kierowana jest w stronę motocykli. Firma opracowała również wiele preparatów idealnych dla samochodów osobowych.

Oleje Mannol dostępne w naszym sklepie:

• Mannol Energy Combi LL 5W30 5L,

• Mannol Defender 10W40 4L,

• Mannol Elite 5W40 5L,

• Mannol Classic 10W40 5L.

Preparat do oleju silnikowego Mannol

Dodatek do silnika typu Ceramizer® One-Shot jest nieodłącznym elementem zestawu z olejem Mannol. Jego stosowanie zapewnia ochronę dla silnika na dystansie 15 000 km. Ceramizer® regeneruje i chroni części silnika poprzez wytworzenie specjalnej warstwy. Jej działanie polega na pokryciu i wyrównaniu wszelkich mikrouszkodzeń. Zregenerowany w ten sposób silnik działa sprawniej, a jego żywotność jest wydłużona. One-Shot to wygodny i oszczędny wybór, ponieważ jedna dawka preparatu do silnika wystarcza na jedną wymianę oleju. Wykorzystanie ceramiki do silnika jest proste i nie wymaga wizyty w warsztacie lub w punkcie serwisowym. Każdy kierowca może samodzielnie zaaplikować produkt prosto do wlewu oleju silnikowego. Następnie wystarczy przejechać 1500 km, aby warstwa ochronna zaczęła w pełni działać.