Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Ceramizery z olejami Shell 5W30, 5W40, 10W40, 15W40

Zamów olej do silnika Shell 5W30, 5W40, 10W40, 15W40 w zestawie z Ceramizerem® ONE-SHOT. Autoregeneracja silnika i mniejsze spalanie gwarantowane.

Oleje Shell

W naszym sklepie nie mogło zabraknąć produktów jednego z najpopularniejszych producentów olejów – Shell. Firma ta od wielu lat dostarcza środki smarne najwyższej jakości w wielu krajach na całym świecie. Shell stosuje w swoich preparatach najnowsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania, które zapewniają wysoki poziom ochrony silnika. Oleje Shell są odpowiednie do wszystkich typów silników, zarówno nowszej jak i starszej generacji.

Dostępne oleje Shell:

• Shell 5W30 ECT C3 4L,

• Shell 5W30 ECT HX8 5L,

• Shell 5W40 HX7 4L,

• Shell 10W40 HX7 4L.

Dodatek do oleju Shell

Ceramizer® One-Shot, będący dodatkiem do każdego z oferowanych przez nas olejów Shell, to gwarancja jeszcze skuteczniejszej ochrony. Ceramika do silnika to unikatowa formuła, która pozwala na regenerację nawet najbardziej zużytych części jednostki napędowej. Efektem jej działania jest odbudowa obszarów takich jak pierścienie tłokowe, gładzie cylindryczne oraz panewki. Powłokę ochronną, wytworzoną przez dodatek do oleju silnikowego, można porównać do mikrowarstwy nałożonej na najbardziej zużyte obszary silnika. Stosowanie Ceramizera® to szereg korzyści. Produkt ten nie tylko regeneruje silnik, ale także usprawnia jego pracę i niweluje ryzyko powstawania awarii. Głównym atutem tego środku jest prostota użycia. Użytkownik może zaaplikować go samodzielnie, bez demontażu silnika. Po zastosowaniu preparatu do silnika można swobodnie korzystać z pojazdu. Nie ulega wątpliwości, że olej Shell wraz z Ceramizerem® One-Shot to idealny wybór dla każdego kierowcy, który chce cieszyć się komfortową i bezawaryjna jazdą.