Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Ceramizery z olejami Total 5W30, 5W40, 10W40, 15W40

Zamów olej do silnika Total 5W30, 5W40, 10W40, 15W40 w zestawie z Ceramizerem® ONE-SHOT. Autoregeneracja silnika i mniejsze spalanie gwarantowane.

Oleje Total

Total to jeden z najpopularniejszych producentów olejów silnikowych. Pod znakiem tej marki można znaleźć szereg olejów o różnej charakterystyce. Produkty Total odznaczają się najwyższą jakością właściwości smarnych. Wśród nich można znaleźć rozwiązania przygotowane pod kątem specyfiki konkretnych producentów samochodowych. W naszym sklepie znajdują się następujące oleje Total:

• Total Quartz INEO ECS 5W30 5L,

• Total Quartz Energy 9000Q 5W40 5L,

• Total Quartz INEO C3 5W40 5L,

• Total Quartz 7000 Diesel 10W40 5L.

Dodatek do olejów Total

Wszystkie oleje Total sprzedawane są w specjalnych zestawach, zawierających Ceramizer® One-Shot. Jest to preparat do silnika, który wytwarza specjalną powłokę regeneracyjno-ochronną. Efektem jej działania jest regeneracja silnika i zabezpieczenie przed nadmiernym zużywaniem części najbardziej narażonych na działanie sił tarcia. Warto podkreślić, że dodatek One-Shot z powodzeniem można wykorzystywać przy każdym typie silnika: benzynowym, diesla, hybrydowym, zasilanym LPG oraz zasilanym biopaliwem. Ceramizer® nie tylko regeneruje, ale także usprawnia pracę silnika. Pozwala na zmniejszenie zużycia paliwa, redukuje nadmierne wibracje i hałas. Dzięki niemu silnik działa w sposób bardziej dynamiczny i jednocześnie przyjazny dla środowiska. Olej Total i Ceramizer® One-Shot to idealna mieszanka, która gwarantuje odpowiedni poziom smarowania oraz regeneracji. Stosowanie tego zestawu zapewni bezproblemową eksploatację silnika i przedłuży jego żywotność.