Opinie o Ceramizer® właścicieli samochodów Rover

Rover 200

Rok produkcji: 2001
Pojemność silnika: 1800
Przebieg: 161 000

Znajomy używał Ceramizera w każdym swoim aucie. Na oleju opałowym zrobił o dziwo ponad 100 000 km, bez problemów z silnikiem. Uznałem to za najlepszy dowód. W moim aucie zaraz po zimnym odpaleniu słychać było stukot zaworów, sam rozruch auta również do najłatwiejszych nie należał. Myślałem do tej pory że było to związane z używaniem gazem. Zalałem Ceramizer, zrobiłem autem trasę 300 km. Następnego poranka auto z wyraźnie mniejszym problemem odpaliło, a dźwięku zaworów nie było w ogóle słychać! Coś niesamowitego 🙂 Zdecydowanie polecam Ceramizer do silników sportowych (mój rover ma silnik od lotusa elise).
Ronald Szczepankiewicz
Opinia nadesłana dnia 2013-10-17


Rover 827 (1997 rok)

Jestem użytkownikiem 9-cio letniego samochodu Rover 827 z silnikiem benzynowym o poj.2.7 l. i o przebiegu 273000 km. Zakupiłem i zastosowałem ceramizer, po przejechaniu ok 2000 km. zauważyłem zdecydowanie bardziej cichą i bardziej równą pracę. Apetyt mojego samochodu na etylinę 95 oktanową również zalał o jakieś 1.5 l. na 100 km. Ceramizer moim zdaniem jest rewelacyjnym i niedrogim środkiem , który bardzo szybko się zwróci a kultura pracy silnika nie wspominając o ekonomii pozostanie na długo.
Zdecydowanie polecam. Użytkownik


Rover 827 Coupe

Marka i model pojazdu: Rover 827 coupe, automat
Rok produkcji: 1996
Pojemność silnika: 2700ccm

Objawy w moim aucie to stukające na zimno zawory. Było to strasznie denerwujące, wstyd z parkingu było wyjeżdżać, sąsiadów nie obudzić 🙂 Myślałem ze po wymianie oleju będzie ok, jednak zawory \”waliły nadal\”. Do ceramizera podchodziłem sceptyczne, ale pomyślałem ze dawka 5ml(!) nie może zaszkodzić silnikowi, a jak pomoże to z zyskiem dla mnie. Na świeżo wymieniony olej zostawałem ceramizer. Auto popracowało 15 min na \”neutralu\”, zgasiłem wstawiłem do garażu. Jak bardzo zdziwiłem się następnego dnia rano, za oknem temperatura ujemna, zapalam. Jak zawsze czekam na \”nagrzanie\” się silnika przed jazdą i co? I cisza!!! Zawory zamilkły! Jakie było moje zdziwienie ze ten preparat zadziałał po tak krótkim czasie! Mój cel został osiągnięty, jestem jak najbardziej zadowolony 🙂 Teraz i moi znajomi uwierzyli, że to działa! 🙂
Kamil Ciołkiewicz
Opinia nadesłana dnia 12.01.2010r.
Rover 827 Coupe, głośne zawory, olej, silnik