Opinie o Ceramizer® właścicieli samochodów Seat - preparaty do regeneracji silnika, skrzyni biegów i innych mechanizmów ...

Opinie o Ceramizer® właścicieli samochodów Seat

Seat Cordoba 1.6 (1998 rok)

Opinia: POZYTYWNA
ZASTOSOWAŁEM PANSTWA PRODUKT PROFILAKTYCZNIE .PRZEBIEG 142000 KM.POCZATKOWO DAWKA DO SILNIKA .ZAUWAŻONE ZMIANY? CICHSZE ODPALANIE (BEZ OLEJU)2 .POPRAWA DYNAMIKI.PO KILKU TYSIACACH ZASTOSOWALEM TAKŻE DO SKRZYNI BIEGÓW.PROBLEMÓW NIE BYŁO .CZYSTA PROFILAKTYKA. EFEKT? CIAŚNIEJ WCHODZĄ BIEGI I TO WYCZUWALNIE PO PRZEJECHANIU JUŻ OK 100KM JAZDY..SPALANIE PO ZASTOSOWANIU W SKRZYNII I SILNIKU DAJE O 1 LITR MNIEJ.TRASĘ POKONUJE OK 10 RAZY W ROKU POZYTYWNY EFEKT.1 LITR BEZ ŚCIEMY.POCZĄTKOWO NIE WIERZYLEM LECZ PO PAROKROTNYM PRZEJEŻDZIE TRASY UWIERZYLEM ŻE TO NIE PRZYPADEK.ROŻNIE BYŁO Z TYM TANKOWANIEM I WSKAZANIAMI DYSTRYBUTORA.JEDNAK POTWIERDZAM BEŻ ŚCIEMY LITR MNIEJ.COŻ NIKOGO NIE BĘDĘ NAMAWIAŁ BO NIE O TO CHODZI.JEDNAK FAKTY SĄ NA PLUS.TRASA SPOKOJNA BEZ WIELU ŚWIATEL OK. 400KM WIEC MIARODAJNY WYNIK.DOBRZE ŻE ZASTOSOWAŁEM. ZASTOSOWAłEM JESZCZE DO WSPOMAGANIA KIEROWNICY LECZ NIE ZAOBSERWOWALEM ŻADNYCH EFEKTOW.
POZDRAWIAM
JANUSZ
Opinia nadesłana dnia 15.11.2008r.


Seat Cordoba

Rok produkcji: 1999
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg: 240000

Opinia: Po zakupieniu drugiego samochodu musiałam wymienić rozrząd i po wymianie oleju od razu zastosowałam ceramizer do silnika. Zrobiłam tak, bo wiem już ze swojego doświadczenia, że ten preparat JEST BARDZO SKUTECZNY. Nie stać mnie na nowy samochód, ale dzięki ceramizerowi, mój 13-letni wóz śmiga aż miło:) silnik pracuje równo, nie kopci i ma niezłe przyśpieszenie. Dodam jeszcze, że pali 6 litrów w trybie miejskim(!!) Polecam!
Kamila Bilińska
Opinia nadesłana dnia 04.10.2012


Seat Ibiza 1.5 (1992 rok), 6k2

Moja przygoda z ceramizerem zaczęła się w następujący sposób. Auto już od jakiegoś czasu podbierało mi olej, nie były co prawda to olbrzymie ilości, ale oleju ubywało i to właśnie poprzez spalanie go. Dodam jeszcze na początku że zalany był olej półsyntetyczny 10w40 i taki tez dolewałem jak zaszła potrzeba. Stało się jakoś tak, ze w momencie gdy przyszło do wymiany oleju, po spuszczeniu oleju z silnika okazało się ze wcale tam za wiele nie ma. Jakieś 2 moze w porywach 3 litry. Zalany został olej półsyntetyczny 10w40 FORD, i od tego momentu zaczęły postukiwać mi panewki. Zdarzało sie to prawie za każdym razem gdy uruchomiłem silnik, dopiero po zagrzaniu stuki tak jakby ucichły ale od czasu do czasu nawet na rozgrzanym motorze były słyszalne. Mimo wymiany oleju na ten właśnie fordowski auto cały czas podbierało olej, i z czasem podbierało go coraz więcej. Wyliczyłem nawet proporcje ze na 1000 km musze dolać około 300 mililitrów oleju. Przyszedł termin zmiany oleju na nowy i kolega polecił mi abym zalał olej gorszy bo mineralny 15w40 ale za to bardziej lepki, który może wyciszyć mi stuki panewek. Zalałem ten olej, lecz niestety to nie pomogło. Zacząłem na różnych forach internetowych szukać lekarstwa. Na stacjach benzynowych na półkach zobaczyłem też środki typu STOP OLEJ, czy MOTO DOKTOR które to niby miały pomóc. Szukałem dalej i natrafiłem własie na ceramizer. Otóż przekonały mnie do niego : opinie użytkowników, i cena skoro 5 mililitrów kosztuje 60 pln, a na stacji 500 mililitrów kosztuje 60 pln to coś musi w tym być. Wlałem ceramizer do silnika, i zacząłem stosować sie do instrukcji zawartych na ulotce. Dzisiaj mam już przejechane 11020 kilometrów z ceramizerem i powiem ze stuki panewek ustały, a auto przestało podbierać olej. Ogólnie silnik zaczął pracować ciszej i jest pozytywnie. Polecam ten produkt bo naprawde warto. Warto spróbowac a może akurat uda się uniknąć kosztownego remontu.
Artur Różycki
Opinia nadesłana dnia 26.10.2008r.


Seat Ibiza Cupra

Auto/rocznik: 1998
Silnik: 2.0
Przebieg: 148.901 km

Po aplikacji Ceramizerów do silnika, skrzyni biegów i paliwa już po kilkuset km praca silnika się wy-ciszyła i uspokoiła. Silnik pracuje zdecydowanie ciszej na biegu jałowym. Zespół napędowy pracuje płynniej i ciszej. Spalanie paliwa nieznacznie spadło przy średnich prędkościach obrotowych wału korbowego silnika. Spadła temperatura oleju silnikowego o 2-4o C z 90-92o C na 86-88o C. Ciśnienie w układzie smarowania silnika wzrosło o ok 0,5 bara z 2,0 na 2,5 Pa na biegu jałowym.
Seat Ibiza – pomiar ciśnienia wykonany 12.07.2011.
Seat Ibiza temperatura oleju, Seat Ibiza ciśnienie srężania

Seat Ibiza Cupra ciśnienie sprężania
Seat Ibiza Cupra ciśnienie sprężania, Ceramizery opinie

Marcin Królak
Opinia z dn. 12.07.2011


Seat Toledo 1.8 (1992 rok)

Zakupiłem ceramizery do Seata Toledo 1,8 z 92 r. Zaobserwowałem po 3. miesięcznym zastosowaniu preparatu zmniejszenie zużycia paliwa – gazu o ok. 0,5 l/100 km, lepszą dynamikę i pracę silnika. Polecam.
Z poważniem, Paweł Majewski