Iveco - opinie, Iveco 2.8 TDI, Iveco ciężko wchodzą biegi, Iveco zgrzyt biegów - Ceramizery dodatki do oleju silnika skrzyni paliwa

Iveco - opinie

Iveco 2.8 TDI (1999 rok)

Kupiłem ten model w maju tego roku 375000 przebiegu. W momencie zakupu wiedziałem o jego \"paru mankamentach\", ale co tam, cena w miarę atrakcyjna. Denerwująca była praca skrzyni biegów - przejście na czwórkę zawsze związane było z efektem zgrzytania a wbicie wstecznego to już akrobatyka sportowa. Poczytałem troszku o ceramizerach i innych takich tam czarodziejskich wynalazkach - postanowiłem kupić zestaw oferowany przez 4kółka.pl 2x skrzynia,1x paliwo,1x silnik.
Zgodnie z instrukcją zapodałem całość wedle przeznaczenia i i i zrobiłem karpia ! Po przejechaniu dosłownie paru kilometrów zauważyłem,że to kurcze działa!
Teraz po przejechaniu prawie 5tys kilometrów biegi wchodzą lekko i bezproblemowo, cała skrzynia chodzi napewno ciszej.
Silnik - nie robiłem pomiarów przed zalaniem, ale napewno pracuje spokojniej, czy pali mniej chyba nie - 11 l/100.
Tak mi sie to spodobało, że postanowiłem zakupić jeszcze zestaw do tylnego mostu - jak i tam zajdą jakieś cuda dam napewno znać.
Robert
Opinia nadesłana dnia 12.10.2008r.


Nie ma opinii o zastosowaniu w Twoim modelu?

Zobacz wszystkie opinie (ponad 250 stron, format PDF) użytkowników ceramizerów. Po kliknięciu odczekaj kilkanaście sekund.

 

Zaufali nam