Opinie dotyczące zastosowania w układzie wspomagania | Dodatki do oleju, silnika, skrzyni biegów, paliwa

Opinie dotyczące zastosowania w układzie wspomagania

fire-954 

SRODEK JAK NAJBARDZIEJ ZGODNY Z OPISEM ,WLALEM PLYN DO UKLADU WSPOMAGNIA.ZMIANA BARDZO WYRAZNA KIEROWNICA CHODZI LEKKO I BEZ PROBLEMOW.POLECAM WSZYSTKIM KTORZY CHCA KUPIC SPRAWDZONY PRODUKT!!!!!! 


Konrad Biadun

Mam Opel Omega 2.5td ze wspomaganiem, kiedy obracałem kierownicą czułem wyrazne zacinanie sie i piski w układzie wspomagania kierownicy. Po zastosowaniu ceramizera do układu wspomagania kierownicy po około 1 godz jazdy zaobserwowałem: znaczne polepszenie sie pracy układu wspomagania, płynność skretu i co dziwne, piski znikły całkowicie. Polecam, Konrad Biadun 


Anula331

Polecam wszystko jak najlepiej załatwione no i wspomaganie lżej chodzi i mniej wyje 100% 


retrov

OSTATNIO PRZEZ ROK MĘCZYŁEM SIĘ Z ZAWOREM ZWROTNYM HYDRAULIKI WSPOMAGANIA HAMULCA W MOIM AUDI S6 (ZACINAŁ SIĘ CZĘSTO I NIE TRZYMAŁ CIŚNIENIA PRZEZ TO NIE BYŁO WSPOMAGANIA) DODAŁEM PREPARAT I WIĘCEJ SIĘ TA SYTUACJA NIE POWTÓRZYŁA..CUD??darman1

Przesyłka zgodna z zamówieniem. Ceramizer wyciszył pracę pompy wspomagania. Sprzedawca godny polecenia


Przemysław Kibil 

Marka i model pojazdu: nissan sunny
Rok produkcji: 1993
Pojemność silnika: 1.6 16v

Opinia: Zastosowałem ceramizer do przekładni kierowniczej i jestem bardzo zadowolony z efektów. Wszystkie wycieki zanikły a kierownica chodzi zdecydowanie lzej. Przejechałem już z 50 tys. km i nadal jst ok.
Pozdrawiam, Przemysław Kibil
Opinia nadesłana dnia 27.01.2009 


Nie ma opinii o zastosowaniu w Twoim modelu?

Zobacz wszystkie opinie (ponad 250 stron, format PDF) użytkowników ceramizerów. Po kliknięciu odczekaj kilkanaście sekund.

 

Zaufali nam