Program partnerski motoryzacja, zarabianie w sieci, zarabianie przez internet

Program partnerski

Program partnerski pozwoli ci zarabiać przez internet przy pomocy własnej strony internetowej. 

Wystarczy że umieścisz na własnej stronie internetowej link lub baner Ceramizer®. Jeżeli przy pomocy takiego linku lub banera użytkownik twojej strony, odwiedzi stronę www.ceramizer.pl i dokona zakupu, otrzymasz 10% prowizji od kwoty brutto.

Baner lub link mają zaszyte skrypty które pozwolą ci śledzić statystyki kliknięć oraz sprzedaży. Statystyki kliknięć oraz sprzedaży są dostępne w panelu administracyjnym programu partnerskiego.

DLACZEGO WARTO PRZYSTĄPIĆ DO PROGRAMU PARTNERSKIEGO CERAMIZER®?

  1. Dzięki wysokiej prowizji - 10% od kwoty brutto oraz wysokiej popularności preparatu Ceramizer®, masz nieograniczoną możliwość zarabiania w sieci.
  2. Dostarczamy gotowe bannery, teksty i materiały promocyjne, wystarczy że odpowiednio zamieścisz je na swojej stronie internetowej i możesz zacząć zarabiać. 
  3. Przystąpienie i uczestnictwo w programie partnerskim Ceramizer® jest bezpłatne. 
  4. Będziesz pewien, że otrzymasz prowizję dzięki zastosowaniu plików cookies z 30 dniowym terminem ważności.

DOŁĄCZ DO PROGRAMU I ZACZNIJ ZARABIAĆ

REGUŁY PROGRAMU PARTNERSKIEGO CERAMIZER®:

  1. Aby zarejestrować się do programu partnerskiego Ceramizer, prosimy najpierw zarejestrować się do systemu programów partnerskich -> Afiliant.com. Po zalogowaniu się do Afiliant.com należy wybrać i zapisać się do programu Partnerskiego Ceramizer. 
  2. Prowizja od sprzedaży wynosi 10%, naliczana jest od cen brutto. Koszty wysyłki nie są zaliczane do prowizji. 
  3. Rozliczenia prowizji i formalno-prawne, w tym: umowy, rachunki, faktury itp. rozliczane są z firmą Afiliant P. Szałamacha i Wspólnicy, właściciela Afiliant.com
  4. W programie partnerskim zaleca się korzystać z tekstów dostępnych w "Dla prasy" i wplatać w tekst linki wygenerowane w programie. 
  5. W programie partnerskim nie wypłacane są prowizje z zamówień, które złożyli nasi obecni przedstawiciele (dystrybutorzy).

Skorzystaj z bannerów dostępnych w programie, przykładowe bannery: 

 

Skorzystaj z licznych artykułów o Ceramizerach, wstaw w nie linki wygenerowane w programie:

DOŁĄCZ DO PROGRAMU I ZACZNIJ ZARABIAĆ

Zaufali nam