Zużycie paliwa jak je zmniejszyć?

Gdzie kupić?

Mapa partnerów

Zaaplikuj w warsztacie

Mapa warsztatów

Zużycie paliwa jak je zmniejszyć ?

Darmowy poradnik: "Jak jeździć ekonomicznie i zmniejszyć zużycie paliwa?".
Poznaj 9 SEKRETÓW EKONOMICZNEJ JAZDY SAMOCHODEM.

 

Jak zmniejszyć zużycie paliwa?

 


Zgadzam się z Polityką Prywatności

 

O czym jest ten poradnik i dlaczego warto go przeczytać?

Co miesiąc pokonujesz setki kilometrów swoim autem. Jeździsz w trudnych, mroźnych warunkach zimą jak i przy bardzo wysokich, upalnych temperaturach latem. Jeżeli rocznie pokonujesz około 20 tysięcy kilometrów możesz wydawać na zakup paliwa około 8000 zł (przy średnim spalaniu 8 litrów benzyny na 100 km). Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jakie to są koszty po kilku latach użytkowania pojazdu. Jak obniżyć spalanie paliwa

Jak zmniejszyć kosztowne zużycie paliwa? Przeczytanie tego poradnika (którego otrzymujesz za darmo) sprawi, że możesz zmniejszyć zużycie paliwa nawet o 20%, co dla Ciebie może oznaczać ponad 1600 zł oszczędności rocznie. Przyznasz, że zainwestowanie kilkunastu minut dzięki któremu może pozostać 1600 zł w Twojej kieszeni, to dobrze zainwestowany czas.

Pamiętaj również, że czytając ten poradnik, już dziś zdobędziesz nową wiedzę i rozwiniesz swoje dotychczasowe nabyte umiejętności kierowania pojazdem i oszczędzania paliwa. Po prostu staniesz się jeszcze lepszym kierowcą.

Wyobraź sobie, że na tej samej ilości paliwa pokonujesz przy każdym tankowaniu kilkadziesiąt kilometrów więcej. Pomyśl, co mógłbyś/mogłabyś zrobić z pieniędzmi, które w ten sposób zaoszczędzisz.

Wystarczy, że przeczytasz poradnik i będziesz stosować się do prostych reguł w nim zawartych. Zasady oszczędnej jazdy (tzw. "ecodriving") są łatwe do przyswojenia i zastosowania w życiu codziennym. Elementem decydującym jest tutaj prawidłowy sposób prowadzenia pojazdu. Każdy może zarówno nauczyć się, jak i poprawić już nabyte umiejętności ekonomicznej jazdy. Niemniej ważnym elementem oszczędnej jazdy jest przygotowanie pojazdu, np. poprzez odpowiedni dodatek do paliwa i jego odpowiednia sprawność.

Z czego składa się poradnik i ile ma stron?

Poradnik składa się z 3 części i zawiera 16 stron.

W 1 części dowiesz się, jak dokonać pomiaru spalania paliwa w samochodzie (w przypadku, gdy nie posiadasz komputera pokładowego, który je wylicza). Określenie punktu wyjściowego - czyli obecne spalanie paliwa jest niezbędne abyś mógł/mogła przekonać się i sprawdzić ile, dzięki zasadom które niebawem poznasz, zaoszczędzisz paliwa. 

Część 2 zawiera informacje, w jaki sposób samochód powinien być przygotowany, aby zużycie paliwa było jak najmniejsze.

W części 3 poznasz zasady i techniki ekonomicznej jazdy. Ecodriving pozwolą Ci, bez względu na auto, którym jeździsz, zmniejszyć zużycie paliwa. 

Przeczytanie tej publikacji umożliwi ci oszczędzanie nawet 1600 zł rocznie na paliwie, dlatego warto poświęcić kilka minut na zapoznanie się z jej treścią. Jeżeli nie lubisz czytać na ekranie monitora, to po prostu wydrukuj ten materiał i zapoznaj się z nim w warunkach dla Ciebie najbardziej komfortowych.

Czy na pewno ten Poradnik Jest Darmowy?

Oczywiście, poradnik "Jak jeździć ekonomicznie i zmniejszyć zużycie paliwa?" jest całkowicie darmowy. Nie ma tu żadnego podstępu. Po prostu dzielimy się z Tobą naszą wiedzą, doświadczeniem i przemyśleniami.

Aby otrzymać poradnik wystarczy podać swoje imię, nazwisko, adres mailowy i kliknąć "Ściągnij poradnik". Otrzymasz maila w którym należy potwierdzić chęć otrzymania poradnika. To wszystko. 

Być może zastanawia Cię, dlaczego napisaliśmy ten poradnik i udostępniamy go zupełnie za darmo. Będziemy z Tobą szczerzy: mamy swoje powody. Dążymy do tego, żeby zdobywać z każdym dniem coraz większą popularność w Sieci. Dlatego poświęcamy dla takich osób jak Ty własny czas i przygotowujemy darmowe poradniki.

Pobierz poradnik:

zużycie paliwa, jak zmniejszyć spalanie w samochodzie

Poradnik "Jak jeździć ekonomicznie i zmniejszyć zużycie paliwa?" zawiera 16 stron cennej wiedzy która pozwoli ci obniżyć zużycie paliwa w swoim samochodzie lub motocyklu.

Po podaniu imienia oraz adresu mailowego i kliknięciu "Pobierz poradnik" otrzymasz maila z prośbą o potwierdzenie chęci pobrania poradnika. Po potwierdzeniu maila otrzymasz w kolejnym mailu gotowy poradnik.

Zgadzam się z Polityką Prywatności

 

 

Zaufali nam