Dostawa

PrzewoźnikWysyłka przedpłaconaWysyłka pobraniowa
Odbiór osobisty0 PLN-
Orlen Paczka8,99 PLN-
Kurier InPostInpost13,00 PLN-
Poczta Polska17,00 PLN-
Kurier DPD17,00 PLN22,00 PLN
punkt odbioru DPD14,00 PLN-
Przesyłka zagraniczna28,00 PLN-

***Darmowa Wysyłka ORLEN Paczka od kwoty 150zł 

Orlen Paczka to ponad 6000 punktów odbioru i nadań w całej Polsce (Stacje paliw Orlen     Automaty paczkowe     kioski i sklepiki). Sieć automatów paczkowych oraz stacji paliw Orlen czynna jest 24/7. Zamówienia realizowane są w przeciągu 2-3 dni roboczych od momentu ich złożenia. Do wybranego punktu odbioru przesyłki dostarczane są w czasie 1-2 dni roboczych, a do automatów paczkowych już następnego dnia. Odbiór przesyłek wynosi 3 dni z możliwością przedłużenia terminu o 1 dziań za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Aplikacja przewoźnika na telefon: ORLEN PACZKA W GOOGLE PLAY    ORLEN PACZKA W APP STORE

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY PUNKT odbioru swojej przesyłki

Koszt wysyłki przesyłki to 8,99 PLN

 

Wysyłka do Paczkomatu InPost   Kurier InPost

Paczkomaty InPost to nowoczesna usługa pocztowa, wykorzystująca system automatycznych skrytek pocztowych. W ponad 800 miejscach w Polsce zlokalizowane są charakterystyczne żółte skrzynki pocztowe, w których możesz odebrać przesyłkę 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Wybierasz dowolny paczkomat zlokalizowany w najbardziej dogodnej dla Ciebie lokalizacji.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY PACZKOMAT

Zamówienia realizowane są w przeciągu 48 h od momentu ich złożenia ( dotyczy dni roboczych ). Do wybranego paczkomatu przesyłki dostarczane są w czasie 1-2 dni roboczych. Gdy przesyłka będzie na miejscu, otrzymasz sms-em kod, który wystarczy wpisać przy paczkomacie, aby skrzynka odbiorcza automatycznie się otworzyła. To bardzo proste, średnio odbiór przesyłki trwa tylko 17 sekund. Odbiór przesyłek wynosi max 48 h.

*standardowy koszt wysyłki do Paczkomatu (w tym wszystkich Ceramizerów) to 13 PLN, tym niemniej w przypadku zakupów zawierających oleje silnikowe, z racji ich gabarytów, koszt dostawy wynosi 15 PLN.

Poczta Polska Priorytet 

Zamówienia realizowane są w przeciągu 2-3 dni roboczych od momentu ich złożenia. Ceramizery wysyłamy listem poleconym, piorytetem. Poczta dostarcza zamówienia, zaadresowane na terytorium Polski, średnio w 3-5 dni robocze.

Kurier DPD 

Zamówienia realizowane są w przeciągu 48 h od momentu ich złożenia ( dotyczy dni roboczych ). Kurier DPD dostarcza towar do klienta, pod wskazany adres w całej Polsce, w przeciągu 1-2 dni roboczych po nadaniu przesyłki.

Przesyłka przedpłacona, do 5 kg: 17 PLN brutto

Przesyłka pobraniowa, do 5 kg: 22 PLN brutto

Wysyłka zagraniczna Pocztą Polską 

Zamówienia realizowane są w przeciągu 2-3 dni roboczych od momentu ich złożenia. Przesyłki zagraniczne dostarczane są średnio do 14 dni roboczych w zależności od kraju docelowego. ** Standardowo wysyłka zagraniczna kosztuje 28 PLN. Są jednak kraje, do których koszt wysyłki przekracza tą wartość. Ostateczna cena za przesyłkę międzynarodową do konkretnego kraju (po wpisaniu adresu) wyświetli się w podsumowaniu zamówienia.

Wszystkie przesyłki opuszczają nasz magazyn do 4-5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia

Jeżeli nie udało Ci się odebrać przesyłki od nas…

Czasem przesyłka zniknie z paczkomatu, zanim zostanie odebrana lub będzie problem z odbiorem paczki od kuriera… Aby ułatwić proces ponownej wysyłki i opłacenia jej, wprowadziliśmy produkt w naszym sklepie pod nazwą – Dodatkowa dostawa  Wystarczy ponownie podać dane wysyłki (bądź zalogować się) wybrać formę wysyłki i w komentarzu umieścić numer zamówienia, przy którym wystąpił problem.

– DODATKOWA DOSTAWA