O nas | Dodatki do oleju, silnika, skrzyni biegów, paliwa

O nas

Firma Ceramizer D. Kosiorek Sp. K. (pierwotnie Vidar) istnieje od 1996 roku i specjalizuje się niezmiennie w produkcji wysokojakościowych preparatów do regeneracji i ochrony urządzeń, silników i mechanizmów zużywanych w procesie tarcia. Preparaty Ceramizer są wytworami całkowicie polskiej produkcji i pozostają własnością polskiej firmy Ceramizer D. Kosiorek Sp. K.  Ceramizery są dostępne na rynku polskim od 24 lat i w tym czasie nie tylko potwierdziły swoją skuteczność w opiniach użytkowników i ekspertów lecz również marka Ceramizer stała się synonimem jakości i niezawodności, a nazwa firmy potocznie używana do określania całej rodziny produktów - dodatków do oleju.

Krajowa sieć dystrybucji liczy ponad 1500 punktów dystrybucyjnych, a za granicą jesteśmy obecni już w kilkunastu krajach na całym świecie. Sektory w których zastosowanie mają preparaty Ceramizer to motoryzacja, ale także przemysł i transport. W naszej codziennej pracy cenimy sobie uczciwość i słuchamy naszych klientów dążąc do ciągłego podnoszenia poziomu jakości naszych produktów i usług, zawsze w odpowiedzi na zmieniające się warunki rynkowe.

MISJA

Ceramizer D. Kosiorek Sp. K. dąży do tego aby Ceramizery były preferowanymi i zaufanymi preparatami zarówno dla indywidualnych użytkowników pojazdów i urządzeń, jak i dla partnerów instytucjonalnych. Cel ten chcemy osiągnąć poprzez tworzenie produktów spełniających najwyższe normy jakościowe, rozwiązań dedykowanych do warunków rynkowych, stale udoskonalanych dzięki polskiej myśli technologicznej. Działając, kierujemy się takimi wartościami jak:

  • uczciwość w działaniu;
  • spójność w komunikacji;
  • elastyczność proponowanych rozwiązań;
  • dbałość o wszystkich interesariuszy marki Ceramizer.

NASZ ZESPÓŁ

Dariusz Kosiorek

Prezes Zarządu

Wynalazca produktu i właściciel firmy Ceramizer D. Kosiorek Sp. K. Biznesmen, innowator, z wykształcenia inżynier, w firmie odpowiedzialny za technologię, rozwój procesów oraz współpracę z kluczowymi partnerami. Wielbiciel motoryzacji, paralotniarstwa i szybownictwa.

Katarzyna Kosiorek

Wiceprezes Zarządu

Współwłaścicielka firmy, odpowiedzialna za obszary HR i administracyjny oraz za poprawne funkcjonowanie procesów logistycznych.

Artur Konaszewski

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu

Absolwent wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Odpowiedzialny w firmie za sprzedaż i marketing, w tym realizację testów, wprowadzanie nowych produktów, PR, obecność marki Ceramizer w internecie i współrealizację strategii firmy oraz budowę i rozwój relacji z kluczowymi klientami z segmentów B2B. Obszary specjalizacji: marketing, rozwój marki, kontakt z mediami, IT. Entuzjasta muzyki (kompozytor), motoryzacji (motocyklista) i nowych technologii (gadżeciarz ;). Kontakt: a.konaszewski@ceramizer.pl

Michał Boruń

General Sales Manager

Absolwent wydziału Europeistyki na Akademii Leona Koźmińskiego. W firmie odpowiedzialny za sprzedaż i marketing z nastawieniem na planowanie budżetów reklamowych, rozwój marki oraz jej obecność w sieci, wprowadzanie i testy nowych produktów, współtworzenie strategii rozwoju firmy oraz budowanie i rozwój relacji z klientami B2B i B2C. Prywatnie, wielbiciel motoryzacji - szczególnie wszelkich kategorii wyścigów torowych, entuzjasta rynków finansowych i gry na giełdzie, miłośnik sportu i aktywności fizycznej. Kontakt: m.borun@ceramizer.pl

Agata Osipiak

Specjalista ds. Obsługi Klienta. Realizacja logistyki zamówień o oraz support dla bieżących procesów sprzedażowych B2B i B2C. Nadzór nad stanami magazynowymi oraz nad prawidłowym przebiegiem procesów logistycznych w firmie . Kontakt: sales@ceramizer.pl


Adres do korespondencji:

CERAMIZER D. Kosiorek Sp. K.
00-716 Warszawa
ul. Bartycka 116 (I piętro) 
Czynne od pn. do pt. w godzinach od 9 do 16

NIP: 726 263 91 26, REGON: 101054667, KRS: 0000965981
Sąd Rejonowy dla Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy - Krajowego Rejestru Sądowego
 

 

Zaufali nam