Ceramizery dla kosiarek i pił spalinowych

Podczas prac ogrodowych warto sięgnąć po dodatki do oleju Ceramizer®. Specjalne preparaty usprawniają pracę kosiarek, kos i pił spalinowych. Można stosować je także do odśnieżarek czy dmuchaw do liści. Dzięki prostej aplikacji mechanizm, który pracuje krótko, ale intensywnie, uzyska właściwą ochronę.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Produkty z przeznaczeniem do kosiarek, pił i innych małych silników

Używanie sprzętu silnikowego w ogrodzie i wokół domu stało się codziennością. Obok kosiarek coraz bardziej popularne są dmuchawy do liści czy odśnieżarki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy specjalne linie produktów Ceramizer®, przystosowanych zarówno dla dwusuwowych jak i czterosuwowych silników w maszynach i urządzeniach ogrodowych.

Ceramika do silnika sprzętu ogrodowego

Do zastosowania preparatu do regeneracji silnika nie jest wymagany demontaż mechanizmu ani nawet przerwanie pracy w ogrodzie. Potrzebne jest jedynie zaaplikowanie dawki Ceramizera® do wlewu oleju. Choć w każdym rodzaju silnika stosowanie produktu odbywa się identycznie, to pewne różnice istnieją w kontekście działania. W dwusuwowych silnikach specjalna warstwa ochronna tworzy się w trakcie 15 godzin pracy, a czas jej działania to 400 godzin. W silniku czterosuwowym tworzenie powłoki ochronnej trwa 30 godzin, co przekłada się na co najmniej 1400 godzin jej działania. Co warte podkreślenia, oferowany dodatek do oleju sprawdza się zarówno przy sprzęcie używanym ręcznie, takim jak piły czy kosy spalinowe, jak i w samojezdnych kosiarkach. Ogółem produkt znajduje zastosowanie przy wielu typach maszyn, takich jak:

  • kosiarki spalinowe,
  • kosiarki samojezdne (popularne traktorki),
  • kosy spalinowe,
  • piły spalinowe,
  • dmuchawy do liści,
  • odśnieżarki,
  • zamiatarki,
  • agregaty prądotwórcze,
  • inne maszyny i urządzenia.

Innym produktem, który obok Ceramizera® korzystnie wpływa na pracę sprzętu ogrodowego, jest uszlachetniacz do paliwa. Ten preparat działa oczyszczająco na układ paliwowy. Jest to szczególnie istotne w kontekście prac ogrodowych, gdy w grę wchodzi praca w warunkach pełnych kurzu lub pyłu. Uszlachetniacz czyści mechanizm, ale też przedłuża jego żywotność.