Ceramizery dla samochodów ciężarowych

Produkty Ceramizer® do samochodów ciężarowych zostały opracowane z uwzględnieniem specyfiki użytkowania tego typu pojazdów. Kierowcy z pewnością odczują pozytywną różnicę po zastosowaniu dodatku do oleju silnikowego oraz dodatku do hydraulicznego układu wspomagania kierownicy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Produkty z przeznaczeniem do samochodów ciężarowych

Specyfika użytkowania samochodów ciężarowych jest zupełnie inna niż w przypadku aut osobowych. Długie trasy i przewożenie ładunku o znaczniej masie to wyzwania, z którymi mierzyć się muszą zarówno sam pojazd jak i jego użytkownik. Zdajemy sobie z nich sprawę i dlatego oferujemy produkty najwyższej jakości, przygotowane specjalnie dla samochodów ciężarowych.

Regeneracja silnika samochodu ciężarowego

Nasz preparat do oleju silnikowego chroni części, które w największym stopniu podlegają siłom tarcia. Proces tworzenia warstwy ochronnej trwa od aplikacji do pokonania około 1500 km. Warto zastosować Ceramizer® również z wielu innych powodów:

  • zmniejsza spalanie paliwa na poziomie od 3% do 15%,
  • zmniejsza tzw. pobieranie oleju przez silnik,
  • redukuje nadmierne wibracje i hałas,
  • zwiększa dynamikę pojazdu,
  • ułatwia rozruch i chroni silnik od samego startu.

Wysokiej jakości dodatek do silnika zapewnia ochronę w trakcie przejazdu około 70 000 km. Sprawia to, że zwrot kosztów poniesionych na zakup preparatu następuje po przejechaniu od 1000 do 2000 km.

Dodatek do oleju skrzyni biegów i układu wspomagania kierownicy

Warto dbać nie tylko o silnik, więc kierowcy samochodów ciężarowych znajdą w naszym sklepie również inne interesujące rozwiązania. Ceramizer® do skrzyni biegów zapewni regenerację i ochronę dla tego mechanizmu oraz dla tylnego mostu. Efektem jego stosowania jest zmniejszenie ryzyka powstawania awarii i wydłużenie żywotności podzespołów. Aby praca kierownicy zawsze odbywała się płynnie i dynamicznie, wystarczy zastosować Ceramizer® do hydraulicznego układu wspomagania kierownicy. Ostatnim z niezbędnych produktów jest uszlachetniacz do paliwa, który oczyszcza układ zasilania paliwem oraz poprawia jakość tankowanej substancji.